Home
2025 Open Dates (Subscription)
Coaches Directory (Subscription)
SCORES, STANDINGS, RANKINGS
Back
6A TEST
2024
Back
MASTER PAGE
Daily Scores 2024
Standings
Scores by School
Season Records & Rankings
20 Win Club
Undefeated Schools
Previous Seasons
Back
2020-2023
2014-2019
Records
Latest News
Schedules / Tournaments
Back
Schedules
Back
2024
2023
Tournaments
Back
2024
2023
For Coaches & Athletes
Back
Turf Field Database
Hosting Playoffs
Coaches Organizations
Important Dates
Coaching Changes
College Contacts
Camps
24-25 Coaching Jobs
2024 PLAYOFFS!!
Brackets
Daily Score Sheets
Schools willing to Host
Turf Field Database
2024 UIL Playoff Packet
TAPPS Playoff Packet
UIL Playoff Livestream Page
Playoff Appearances & Streak Records
UIL - 4A Schedules-2023
Details
Written by:
Billy Hicks
Category:
2023 Schedules
Published: 20 September 2022
Last Updated: 17 November 2023
Hits: 1699
UIL - 4A SCHEDULES 2023
Return to Master Schedules Page
(updated 2/4/2023)
REGION 1
REGION 2
REGION 3
REGION 4
District 1
Master Schedule
El Paso Austin
El Paso Bowie
El Paso Irvin
El Paso Riverside
El Paso Young Women's Academy
District 9
Fort Worth Benbrook
Fort Worth Carter-Riverside
(non-dist)
Fort Worth Diamond Hill-Jarvis
Fort Worth Dunbar
Fort Worth Eastern Hills
(non-dist)
Fort Worth Western Hills
District 17
Carthage
Center
Gilmer
Henderson
Kilgore
Longview Spring Hill
District 25
Bellville
Brookshire Royal
El Campo
Navasota
Needville
Sealy
Wharton
District 2
Clint
Clint Mountain View
Fabens
San Elizario
District 10
Alvarado
Godley
Hillsboro
Kennedale
Venus
Waxahachie Life
District 18
Bullard
Jacksonville
Lufkin Hudson
Madisonville
Palestine
Rusk
District 26
Alvin Iowa Colony
Bay City
Freeport Brazosport
La Marque
Stafford
Sweeny
West Columbia Columbia
District 3
Andrews
Fort Stockton
Midland Greenwood
Monahans
Pecos
Seminole
District 11
Anna
Aubrey
Celina
Frisco Panther Creek
Van Alstyne
District 19
Bridge City
Jasper
Lumberton
Orange Little Cypress-Mauriceville
Silsbee
Vidor
West Orange Stark
District 27
Bandera
Boerne
Comal Canyon Lake
Comal Davenport
Fredericksburg
Wimberley
District 4
Borger
Canyon
Canyon Randall
Canyon West Plains
Dumas
Hereford
Pampa
Perryton
District 12
D
allas ISD Master
Dallas Carter
Dallas Lincoln
Dallas Pinkston
Dallas Roosevelt
Dallas Wilmer-Hutchins
North Dallas
District 20
Hamshire-Fannett
Huffman Hargrave
Liberty
Livingston
Sour Lake Hardin-Jefferson
Splendora
District 28
Cuero
Geronimo Navarro
Gonzales
La Vernia
San Antonio Kennedy
San Antonio Memorial
District 5
Big Spring
Levelland
Lubbock Estacado
San Angelo Lake View
Snyder
Sweetwater
District 13
Caddo Mills
Carrollton Ranchview
Farmersville
Ferris
Nevada Community
Sunnyvale
District 21
HISD Master Schedule
Houston Furr
Houston Kashmere
Houston North Forest
Houston Scarborough
Houston Washington
Houston Wheatley
Houston Worthing
Houston Yates
District 29
Carrizo Springs
Devine
Floresville
Pearsall
Pleasanton
Somerset
Uvalde
District 6
Brownwood
Glen Rose
Graham
Mineral Wells
Stephenville
District 14
Canton
Kaufman
Mabank
Quinlan Ford
Wills Point
District 22
Caldwell
Giddings
La Grange
Manor New Tech
Smithville
Taylor
District 30
Beeville Jones
Corpus Christi West Oso
Ingleside
Orange Grove
Port Lavaca Calhoun
Rockport-Fulton
Sinton
District 7
Burkburnett
Gainesville
Sanger
Wichita Falls
Wichita Falls Hirschi
District 15
Paris
Paris North Lamar
Pittsburg
Sulphur Springs
Texarkana Liberty-Eylau
Texarkana Pleasant Grove
District 23
China Spring
Gatesville
Robinson
Salado
Waco Connally
Waco La Vega
District 31
Alice
Bishop
Corpus Christi Calallen
(Gamechange)
Corpus Christi Tuloso-Midway
Kingsville King
Robstown
District 8
Bridgeport
Decatur
Krum
Lake Worth
River Oaks Castleberry
Springtown
District 16
Athens
Brownsboro
Lindale
Tyler Chapel Hill
Van
District 24
Burnet
Georgetown Gateway Prep
Jarrell
Lago Vista
Lampasas
Marble Falls
District 32
Brownsville Harmony Innovation
Hidalgo
La Feria
Port Isabel
Raymondville
Rio Grande City Grulla
Zapata
© 2024 All rights reserved. Designed & Developed by
RocketTheme
.